P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


Już za chwilę masz po raz pierwszy lecieć samolotem i nie wiesz jeszcze, jak się należy spakować? Każda linia lotnicza ma swoje zasady dotyczące bagażu, dlatego musisz szczegółowo się z nimi zapoznać. Pewne jest jednak to, że będzie Ci potrzebna walizka do bagażu podręcznego, bo tylko taki w większości linii lotniczych możesz wziąć ze sobą bezpłatnie. W większości przypadków do takiej właśnie walizki uda Ci się bez żadnego problemu spakować. 

Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego typu walizek, wystarczy wejść na stronę bagazownia.pl, gdzie znajduje się sprawdzony sklep internetowy. Zajmuje się on sprzedażą walizek, dlatego warto zapoznać się z jego ofertą i wybrać dla siebie taką, której akurat potrzebujesz. Koszt zakupu nie jest wysoki, a z walizki będziesz cieszyć się przez długi czas. Kto wie, może zwiedzisz z nią pół świata? Szczegóły


Dodano: 2019-01-04

Telefon: 58 682 89 42

Adres: Plażowa 15

Miejscowość: Straszyn

Kod pocztowy: 83-010

Pozostaw Opinie
  • W tym sklepie mamy możliwie szeroki wybór walizek - trzeba przyznać, że jest tam w czym wybierać. Jeśli nie macie się w co spakować przed podróżą, to warto odwiedzić ich stronę. :)
    2019-04-01 10:30:19
    przez: itofesou
    4


Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

APE-LP

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

Stowarzyszenie Pro Bono