Creative Answer
W dzisiejszych czasach Facebook stanowi jedno z największych źródeł potencjalnych Klientów. W związku tym jest niezwykle ważnym, aby umiejętnie do nich dotrzeć poprzez ten kanał. 14 milionów użytkowników tylko w samej Polsce to ogromny potencjał do tego, aby sprowokować zysk dla Twojej firmy. 
Administracja Facebooku, świadoma tego potencjału, udostępnia przedsiębiorcom wiele narzędzi, które pomogą w rozreklamowaniu firmy i jej produktów, w zbudowaniu świadomości marki czy w samej sprzedaży internetowej. Głównym narzędziem do tego służącym jest firmowy fanpage - doceniany przez coraz więcej firm. 

Właściwe poprowadzenie go nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać i nie każdemu przyniesie oczekiwane zyski. Agencja Creative Answer specjalizuje się w wsparciu firm poprzez prowadzenie ich fanpage'u. 
Jest to niezwykle ważnym, aby konfigurować wyświetlane treści oraz ich częstotliwość tak, aby skutecznie dotrzeć poprzez nie do użytkowników, których zainteresują oraz pozwolą zbudować z nimi relację. Relacja ta powinna w końcu zaowocować konwersją. Szczegóły


Dodano: 2019-06-04

Telefon: 226224420

Adres: Altowa 34

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-386

Pozostaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

K2 chłodnictwo

Lulkowo.pl

SOLID HALE Sp. z o.o.