Brodziak Gallery
Specjalista od artystycznych, niebanalnych, pełnych ekspresji i dbałości o każdy detal czarno-białych zdjęć, Szymon Brodziak, zaprasza do obejrzenia efektów jego pracy. Prowadzi własną galerię fotografii w Warszawie i w Poznaniu, eksponując swoje dzieła w bardzo nietypowym otoczeniu, mianowicie wykorzystując specjalne, przeszklone kontenery, w których można nie tylko podziwiać talent autora, ale także zakupić wybrane egzemplarze zdjęć. 

Artysta publikuje także wyniki przeprowadzanych przez niego sesji online. Na jego oficjalnej stronie można znaleźć fotografie, które nie tylko cieszą oko, ale także przyciągają głębią treści, pomimo tego, że do ich wydruku wykorzystano jedynie czerń i biel. Pełne emocji i indywidualizmu zdjęcia stanowią niezapomnianą pamiątkę na wiele lat. Mogą stanowić też oryginalną ozdobę pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. 

Z wybranego rodzaju sesji można skorzystać osobiście lub wykupić ją jako voucher i podarować na przykład jako prezent urodzinowy, rocznicowy albo ślubny.Szczegóły


Dodano: 2023-09-03

Telefon: 795 770 771

Adres: Głogowska 16

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-734

Pozostaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Foremski

Archteka