MASTER Parkiet
Oferta firmy jest rozbudowana i obejmuje profesjonalne cyklinowanie oraz montaż podłóg drewnianych w domach, mieszkaniach, biurach i różnych obiektach handlowo-usługowych czy instytucjach.

Pracownicy dysponują nowoczesnymi urządzeniami, które umożliwiają precyzyjne czyszczenie i szlifowanie paneli. Dodatkowo fachowcy mogą uzupełnić wszelkie ubytki, szpary pomiędzy deskami, więc nawet wyjątkowo zniszczona powierzchnia będzie wyglądać jak nowa. Na samym końcu na parkiet zostanie nałożona warstwa oleju i lakieru, który ochronią ją przed uszkodzeniami. Na życzenie zleceniodawcy pracownicy wymienią listwy przypodłogowe. W sklepie konsumenci mogą zakupić środki czyszczące, które pozwolą na utrzymanie desek w dobrym stanie.

Cyklinowanie podłóg obejmuje Wrocław oraz okoliczne miejscowości. Wszelkie pytania należy przesyłać poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej masterparkiet.wroclaw.pl. Przedsiębiorstwo podchodzi indywidualnie do każdego klienta i zawsze terminowo realizuje zlecenia.Szczegóły


Dodano: 2023-09-25

Telefon: 509 358 604

Adres: Adama Mickiewicza 65

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-625

Pozostaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

SOLID HALE Sp. z o.o.

Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska

Polskie Centrum Szkoleń BHP i Ppoż