PPHU "BU-MOR"
Rozmaite szkolenia BHP dla lekarzy to wymagane, konieczne i newralgiczne kwestie, o które należy zadbać, aby zagwarantować bezpieczeństwo pracowników służby zdrowia, jak również ich pacjentów. Na stronie internetowej: eszkoleniabhp.com można odnaleźć szeroką ofertę kursów, które dostępne są w formie wirtualnej - jest to wygodna forma odbywania kursów, niewymagająca poświęcania dużej ilości czasu, a także mobilności. Wystarczy komputer z dostępem do internetu i można swobodnie przystąpić do zdobywania wiedzy o zagadnieniach BHP.

Przedstawiciele różnych grup zawodowych mogą skorzystać z takiej formy kursów - szkolenia dostępne na podanej stronie nie są bowiem dedykowane jedynie lekarzom czy pracownikom służb medycznych, ale również pracownikom placówek oświatowych, kosmetyczkom i fryzjerom, weterynarzom, kierowcom i pracownikom biurowym.Szczegóły


Dodano: 2019-02-21

Telefon: 507 022 814

Adres: Zagrodowa 67

Miejscowość: Oświęcim

Kod pocztowy: 32-600

Pozostaw Opinie
  • Oferta szkoleń BHP w wersji online? Takiej, jaką ma ta firma okazała się świetny rozwiązaniem - oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu do standardowych rodzajów nauki. :)
    2019-12-03 09:55:33
    przez: antarend
    5


Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"

Znicze Kowalczyk

Jan Byczkowski Fotografia